کارمانیا

کارمانیا

کارمانیا |
کارمانیا |

سنگ ترا اونیکس کارمانیا

سنگ ترا اونیکس کارمانیا یکی از زیباترین سنگ های طبیعی ایران است که ترکیبی از رنگ های سفید و سیاه و عسلی و طلایی و مرمر و سنگ آهک است .که در کنار هم زیبایی طبیعت را منعکس میکنند.
سنگ های تراونیکس :
سنگ های رسوبی دگرگونی هستند و در دسته سنگ های آهکی نیز قرار میگیرند . به عبارت دیگر سنگ تراونیکس همانطور که از نامش پیداست مخلوطی از تراورتن و مرمر بوده و دارای مقاوت فرسایشی و فشاری نسبتا بالایی است .

ظاهر زیبا و چشم نواز

تخته سنگ کارمانیا با ظاهر زیبا و جذاب خود و به دلیل قیمت بسیار مناسبی که این سنگ دارد . با ورود به بازار روستایی جایگاه بسیار خوبی پیدا کرد. استقبال عالی بازار جهانیروبرو شده است . و سهم صادراتی زیادی از سنگ های کارمانیا دارد.

جذابیت سنگ کارمانیا

اسلب کارمانیا در صورت موجدار شدن و فراوری لایه های سنگ آهک و مرمر به طور کامل در سنگ ظاهر می شود و قسمت مرمری (اونیکس) این سنگ قادر به عبور نور است .

مشاوره رایگان :

 09134828500  ,  33808044 031

جهت مشاوره و استعلام قیمت در زمینه خرید محصول یا هرگونه راهنمایی در مورد نحوه سفارش با واحد فروش ماه سنگ سپاهان در تماس باشید .

کاربرد سنگ کارمانیا چیست ؟

از آنجایی که سنگ کارمانیا از سنگ های مانند سنگ مرمر دارای ظاهری کریستالی هستند به راحتی میتوانند شرایط لازم برای عبور نور  را فراهم کنند .

5/5 - (26 امتیاز)

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان

5/5 - (26 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش