چینی پاندا

چینی پاندا

سنگ چینی پاندا

چینی پاندا

سنگ چینی پاندا سنگ کریستال پاندا (Panda White Marble) یکی از سنگ های مشهور و پر استفاده و زیبای بازار جهانی سنگ می باشد که عموما به صورت اسلب فرآوری و مورد استفاده قرار می گیرد.

خاستگاه سنگ چینی پاندا

سنگ چینی یا کریستال پاندا کشور چین بوده و فرآوری آن نیز در چین انجام می شود. سنگ پاندا دارای رنگ زمینه سفید و خطوط مشکی پر رنگ بوده که شباهت زیادی به رنگ بدن خرس پاندا دارد. به همین خاطر نام این سنگ (پاندا) در نظر گرفته شده است.

مشاوره رایگان :

 09134828500  ,  33808044 031

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با واحد فروش ماه سنگ سپاهان در تماس باشید .

ویژگی های سنگ کریستال پاندا چیست ؟

سنگ چینی پاندا که یک سنگ لوکس محسوب می شود . در بسیاری از پروژه های لوکس و لاکچری در موارد مختلف استفاده می شود. کاربرد این سنگ به صورت اسلب بوک مچ یا فور مچ در مکان مناسب زیبایی خیره کننده و جلوه ی خاصی خواهد داشت.

یعنی سنگ ها به صورت قرینه، دوتایی یا چهارتایی با یکدیگر مچ و هماهنگ شوند و در محل مورد نظر استفاده می شوند.تراکم بسیار بالا ساب پذیری فوق العاده مقاومت سایشی مناسب مقاومت فشاری بالا جذب آب بسیار کم ظاهر منحصر بفرد و زیبا

5/5 - (47 امتیاز)

کاربرد سنگ پاندا

سنگ پاندا با کیفیت سوپر، ضخامت، ساب و فرآوری عالی در فضای داخلی ساختمان سنگ فرش کف هال و پذیرایی راهرو ها و لابی دیواره های داخلی فضای داخلی آشپزخانه سرویس های بهداشتی لوکس حمام های مستر پیشخوان و کانتر مراکز عمومی و تجاری هتل ها و مراکز تجاری و لوکس و … مورد استفاده قرار می گیرد.

5/5 - (47 امتیاز)

سنگ چینی پاندا در کجا بیشترین کاربرد دارد ؟

فضای داخلی ساختمان ، سنگ فرش کف هال و پذیرایی ، راهرو ها و لابی ، دیواره های داخلی ، پیشخوان و کانتر مراکز عمومی و تجاری ، هتل ها و مراکز تجاری و لوکس و …..

5/5 - (47 امتیاز)

قیمت سنگ چینی پاندا چه قدر است ؟

برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره تلفن 03133808044 با کارشناسان ما در حوزه فروش در تماس باشید .

5/5 - (47 امتیاز)

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان

5/5 - (47 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش