چینی پاندا

چینی پاندا

سنگ چینی پاندا سنگ کریستال پاندا (Panda White Marble) یکی از سنگ های مشهور و پر استفاده و زیبای بازار جهانی سنگ می باشد که عموما به صورت اسلب فرآوری و مورد استفاده قرار می گیرد. خاستگاه سنگ چینی یا کریستال پاندا کشور چین بوده و فرآوری آن نیز در چین انجام می شود. سنگ پاندا دارای رنگ زمینه سفید و خطوط مشکی پر رنگ بوده که شباهت زیادی به رنگ بدن خرس پاندا دارد. به همین خاطر نام این سنگ (پاندا) در نظر گرفته شده است.

سنگ چینی پاندا که یک سنگ لوکس محسوب می شود در بسیاری از پروژه های لوکس و لاکچری در موارد مختلف استفاده می شود. کاربرد این سنگ به صورت اسلب بوک مچ یا فور مچ در مکان مناسب زیبایی خیره کننده و جلوه ی خاصی خواهد داشت. یعنی سنگ ها به صورت قرینه، دوتایی یا چهارتایی با یکدیگر مچ و هماهنگ شوند و در محل مورد نظر استفاده می شوند.

ویژگی های سنگ کریستال پاندا

تراکم بسیار بالا ساب پذیری فوق العاده مقاومت سایشی مناسب مقاومت فشاری بالا جذب آب بسیار کم ظاهر منحصر بفرد و زیبا

کاربرد سنگ پاندا

سنگ پاندا با کیفیت سوپر، ضخامت، ساب و فرآوری عالی در فضای داخلی ساختمان سنگ فرش کف هال و پذیرایی راهرو ها و لابی دیواره های داخلی فضای داخلی آشپزخانه سرویس های بهداشتی لوکس حمام های مستر پیشخوان و کانتر مراکز عمومی و تجاری هتل ها و مراکز تجاری و لوکس و … مورد استفاده قرار می گیرد.  

سوالات متداول

سنگ کریستال پاندا دارای چه ویژگی هایی می باشد

تراکم بسیار بالا-ساب پذیری فوق العاده-مقاومت سایشی مناسب-مقاومت فشاری بالا-جذب آب بسیار کم ظاهر منحصر بفرد و زیبا

سنگ چینی پاندا در کجا بیشترین کاربرد دارد

فضای داخلی ساختمان- سنگ فرش کف هال و پذیرایی- راهرو ها و لابی- دیواره های داخلی-پیشخوان و کانتر مراکز عمومی و تجاری -هتل ها و مراکز تجاری و لوکس و …..

قیمت سنگ چینی پاندا چه قدر است

برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره تلفن 03133808044 با کارشناسان ما در حوزه فروش در تماس باشید

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان

نظرات

Comments are closed.

Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش
×

سلام

چطور میتوانم به شما کمک کنم؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟