چینی نیریز

چینی نیریز

چینی نیریز |

چینی نیریز

سنگ چینی نیریز یکی از مشهورترین سنگ های چینی یا کریستال در ایران است. سنگ چینی نی ریز به سنگ چینی دانشور نیز شناخته میشود. سنگ چینی نی ریز دارای کیفیت به مراتب خوبی نسبت به سایر سنگ های چینی دارد. سنگ چینی نی ریز یا کریستال نی ریز با تم رنگی سفید و رگه های مشکی جزء پر مصرف ترین سنگ های چینی در گذشته بود . سنگ چینی نی ریز هر چه قدر سفید تر و رگه های کمتری داشته باشد از مرغوبیت بیشتری برخوردار است .

مشاوره رایگان :

 09134828500  ,  33808044 031

جهت مشاوره و استعلام قیمت در زمینه خرید محصول یا هرگونه راهنمایی در مورد نحوه سفارش با واحد فروش ماه سنگ سپاهان در تماس باشید .

از چینی نیریز چه میدانید ؟

سنگ چینی نیریز بصورت طولی در نمای ساختمان و بصورت ابعاد تایل در سنگفرش واحد های مسکونی و تجاری نیز کاربرد دارد. سنگ کریستال یا سنگ چینی بیشتر برای پروژه های لوکس به کار برده می شوند. نقش و نگار موجود در سنگ کریستال و سنگ چینی باعث می شود این سنگ در سایز اسلب زیبایی خاصی داشته باشد. این سنگ با سنگ خارجی نظیر سنگ پاندا و سنگ مارمارا نیز برابری می کند. معادن سنگ چینی نی ریز در سال 1370 با هدف اکتشاف ، استخراج و فرآوری مواد معدنی آغاز بکار کرد. سنگ چینی نیریز به واسطه خطوط و تم زمینه آن سورت بندی میشود

5/5 - (48 امتیاز)

از ویژگی های بارز سنگ چینی چیست ؟

  • تراکم بسیار بالا
  • ساب پذیری عالی
  • مقاومت سایشی بالا
  • جذب آب بسیار پایین ان اشاره کرد

5/5 - (48 امتیاز)

ویژگی های بارز سنگ چینی نیریز چیست ؟

تراکم بسیار بالا-ساب پذیری عالی-مقاومت سایشی بالا-جذب آب بسیار پایین آن اشاره کرد

5/5 - (48 امتیاز)

سنگ چینی نیریز در کجا بیشترین کاربرد دارد ؟

سنگ چینی نیریز بصورت طولی در نمای ساختمان و بصورت ابعاد تایل در سنگفرش واحد های مسکونی و تجاری نیز کاربرد دارد.

5/5 - (48 امتیاز)

سنگ چینی نیریز دارای چه تم رنگی میباشد ؟

سنگ چینی نی ریز یا کریستال نی ریز با تم رنگی سفید و رگه های مشکی جزء پر مصرف ترین سنگ های چینی است.سنگ چینی نی ریز هر چه قدر سفید تر و رگه های کمتری داشته باشد از مرغوبیت بیشتری برخوردار است .

5/5 - (48 امتیاز)
5/5 - (48 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش