چینی سایمان

چینی سایمان

چینی سایمان |

سنگ چینی سایمان

از زیباترین سنگ های کریستال ایران میتوان به سنگ چینی سایمان اشاره کرد. زمینه ی سفید رنگ این سنگ چینی دارای خطوط نامنظم طوسی و مشکی است این سنگ انعکاس نور بسیار زیبایی دارد که علت آن جنس چینی وبلوری این سنگ می باشد با وجود زمینه روشن و کریستالی شکل، بسیار مناسب محیط های کم نور می باشد سورت های دیگر این سنگ نیز همان شفافیت و زیبایی را دارد تنها با این تفاوت که رنگ زمینه و طرح آن متفاوت است.

مشاوره رایگان :

 09134828500  ,  33808044 031

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با واحد فروش ماه سنگ سپاهان در تماس باشید .

چینی سایمان |
چینی سایمان |
چینی سایمان |
سنگ چینی
چینی سایمان |
چینی سایمان |
چینی سایمان |
چینی سایمان |
چینی سایمان |
چینی سایمان |
چینی سایمان |
چینی سایمان |

زمینه رنگ سنگ چینی سایمان چه تم رنگی می باشد ؟

زمینه ی سفید رنگ این سنگ چینی دارای خطوط نامنظم طوسی و مشکی است .

5/5 - (87 امتیاز)

از سنگ چینی قروه چه میدانید؟

ویژگی ظاهری، خواص و مشخصات ساختاری این سنگ باعث گردیده سنگ سایمان در کانون توجه بسیاری از آرشیتکت ها و معماران ساختمان قرار گیرد. از طرح های بوک مچ و فورمچ این سنگ  برای طراحی و سنگ کف و دیواره های لابی و سنگ کف سالن های مجلل و تالارها استفاده می نمایند.کریستال سایمان بعنوان یکی از زیباترین کریستال های جهان، با امکان ارائه تابلو سنگ های طبیعی مسحور کننده شگفتی بازار بین المللی را برانگیخت.

سنگ چینی قروه سنگی دگرگونی است با کریستال های بلوری ریز روشن و از زمینه سفید با رگه های طوسی و تیره برخوردار است که اصطلاحا در ایران با نام سنگ کریستال شناخته می شوند. جذب آب و تخلخل سنگ چینی قروه بسیار ناچیز است.

بر این اساس میتوان انتظار داشت که تاثیر عوامل هوازدگی فیزیکی مانند سرما بر این سنگ بسیار کم و یا بی اثر باشد.مقاومت فشاری بالا (در دو حالت خشک و تر) نیز نشانه سلامت این سنگ و فقدان ضعف است.

در مجموع با توجه به نتایج حاصل از آزمایشات مختلف و تجربه های پیشین، سنگ چینی قروه یکی از بهترین سنگ های تزیینی برای استفاده در بخش های مختلف ساختمان به خصوص کف، پله، استخر، سونا و … است. از ویژگی های بارز سنگ چینی قروه میتوان تراکم بسیار بالا، ساب پذیری عالی، مقاومت سایشی بالا، جذب آب بسیار پایین ان است .

5/5 - (87 امتیاز)

بیشترین کاربرد این نوع سنگ کجاست ؟

سنگ چینی قروه برای نمای ساختمان مناسب است ولیکن بدلیل میزان تخلخل بسیار کم و سطح صاف پشت سنگ میبایست در موقع نصب به منظور جدا شدن سنگ نما از گیره های اسکوپ پشت سنگ استفاده کرد.

استفاده این سنگ در نمای مناطق بسیارسرد و مرطوب مناسب نیست. از دیگر کاربرد های سنگ چینی قروه استفاده در سنگفرش هال و پذیرایی، سنگفرش آشپزخانه، سنگفرش لابی، سنگ پله و دیواره های داخلی ساختمان و … میباشد.

این سنگ بدلیل رنگ روشن ، طرح زیبا و انعکاس نور زیاد در داخل ساختمان مخصوصا طرح بوکمچ و فور مچ آن زیبایی خاصی به ساختمان خواهد بخشید.

5/5 - (87 امتیاز)

سنگ چینی سایمان در کجا بیشترین کاربرد را دارد؟

از طرح های بوک مچ و فورمچ سنگ چینی سایمان برای طراحی و سنگ کف و دیواره های لابی و سنگ کف سالن های مجلل و تالارها استفاده می نمایند .

5/5 - (87 امتیاز)

قیمت سنگ چینی سایمان چه مقدار است؟

برای اطلاع از قیمت لطفا باشماره تلفن 03133808044 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .

5/5 - (87 امتیاز)

سئو و بهینه سازی سایت اوین نت , سئو سایت در اصفهان

5/5 - (87 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش