چینی ازنا

چینی ازنا

سنگ چینی ازنا - خرید سنگ ساختمانی سنگ های چینی یا کریستال ازنا مشهورترین سنگ چینی یا کریستال ایرانی است. که با نام سنگ چینی ارباب نیز شناخته میشود.

سنگ چینی ازنا دارای کیفیت بهتری نسبت به سایر سنگ کریستال یا چینی است. سنگ کریستال ازنا ساب پذیری خوبی دارد و در سالهای اخیر بصورت اسلب فرآوری میگردد. معدن سنگ سفید چینی ازنا در استان لرستان در فاصله 24 کیلومتری شهرستان درود و شهر ازنا واقع گردیده است.

استفاده از این سنگ  در تمامی قسمتهای ساختمان بدلیل مقاومت بالا در برابر سرما ، گرما و آب بوده اما از جنبه ظاهری نیز سنگ چینی بخاطر رنگ سفید با خط های ریز مورب و رگه هایی با رنگ خاکستری روشن و جلای خیره کننده ای که دارد توانسته نظر معماران زیادی را به خود جذب نماید. در برخی از انواع سنگ این رنگ های سیاه کم رنگ به صورت مورب و رنگهای سبز و زرد نیز دیده میشود که زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

  سوالات متداول FAQ

قیمت سنگ چینی ازنا به چه عواملی بستگی دارد

روشن و شفاف و هماهنگ بودن سنگ چینی ازنا ضخامت و قطر سنگ چینی ازنا -طول و عرض سنگ چینی ازنا کیفیت ساخت و فرآوری سنگ چینی ازنا

سنگ چینی ازنا در کجا کاربرد دارد

از طرح های بوک مچ و فورمچ سنگ چینی ازنا برای طراحی و سنگ کف و دیواره های لابی و سنگ کف سالن های مجلل و تالارها استفاده می نمایند.

هزینه حمل بار چه قدر است

هزینه حمل بار بستگی به مسافت مقصد دارد

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان

نظرات (0)

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش
×

سلام

چطور میتوانم به شما کمک کنم؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟