پرشین نگرو

پرشین نگرو

سنگ پرشین نگرو سنگی فوق العاده زیبا و مناسب برای کف و دیواره های لابی و سرویس های لوکس می باشد. سنگ مرمریت پرشین در دو رنگ زمینه طوسی روشن و طوسی تیره موجود است. سنگ پرشین اغلب در ابعاد تایل و اسلب فرآوری می گردد. از معایب سنگ پرشین بازی رنگ زیاد آن است که بسیاری از معماران از این بازی رنگ به عنوان یک امتیاز نام میبرند زیرا سنگ پرشین پس از اجرا به معنای واقعی زیبایی یک سنگ طبیعی را دارد.از محاسن این سنگ ساب پذیری خوب ، جذب آب پایین و استحکام سنگ میباشد.

کاربرد سنگ پرشین نگرو 

کاربرد سنگ مرمریت پرشین به صورت کلی در سنگ فرش و نمای داخلی ساختمان بعنوان یکی از پر مصرف ترین سنگ های مرمریت ایران می باشد.و در تمامی بخش های داخلی ساختمان می توان از این سنگ مرمریت استفاده نمود.

یکی از مهم ترین کاربردهای سنگ پرشین استفاده به عنوان سنگ کف است.

این سنگ با زمینه رنگ کرم جذابیت خاصی برای نمای داخلی به وجود می آورد و می تواند برای هتل های لوکس ، مراکز تجاری بزرگ ، واحدهای مسکونی کف سازی شیک و امروزی داشته باشد. علاوه بر استفاده بعنوان سنگفرش داخلی از این سنگ زیبا می توان به عنوان سنگ پله و راه پله نیز استفاده نمود. قسمت های شمشیری پله ها و حاشیه آسانسور از مهم ترین کاربردهای این سنگ است.

  • سنگ کف لابی هتل ها
  • سنگ کف واحد های شیک تجاری و مسکونی
  • نمای داخلی
  • سنگ کف پله و کف پارکینگ
  • دیوار لابی و فضاهای داخلی

یکی از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد سنگ مرمریت پرشین یکنواختی رنگ آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان با یک قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه از این سنگ زیبا برای سنگفرش و نمای فضاهای داخلی خود استفاده نمایند. قیمت پایین این سنگ نسبت به سنگ های دیگر با زمینه کرم سبب می شود استفاده از مرمریت پرشین افزایش بیشتری داشته باشد. این سنگ از نظر زمینه کرم و در سورت های سوپر و ممتاز بسیار شبیه به سنگ دهبید، سنگ خوی و سنگ بسطام است تنها با این تفاوت که رنگی تیره تر و یکدست تری دارد. همچنین از دیگر ویژگی های سنگ پرشین مقاومت سایشی بالای آن است.

 

سوالات متداول FAQ

قیمت سنگ پرشین نگرو چقدر است

برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره تلفن 45-33808044-031 با کارشناسان فروش تماس فرمایید.

سنگ پرشین نگرو از کدام گروه سنگ های ساختمانی می باشد

سنگ پرشین نگرو از گروه مرمریت می باشد.

سنگ پرشین نگرو در کجا بیشترین کاربرد دارد و زمینه رنگ آن چه رنگ میباشد

این سنگ بسیار مناسب دفاتر شیک و کلاسیک می باشد و زمینه رنگ آن مشکی میباشد

هزینه حمل ونقل به چه صورت است

هزینه حمل و نقل بستگی به مسافت مقصد دارد

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان
5/5 - (54 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش