مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر

مشاوره رایگان :

 09134828500  ,  33808044 031

جهت مشاوره و استعلام قیمت در زمینه خرید محصول یا هرگونه راهنمایی در مورد نحوه سفارش با واحد فروش ماه سنگ سپاهان در تماس باشید .

مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت لاشتر از خانواده سنگ‌های مرمریت بوده و از معروف‌ترین سنگ‌های جهان است که با نام بین‌المللی  pietragray نیز در دنیا شناخته می‌شود و از نظر نوع کاربرد بر خلاف سایر سنگ‌های ساختمانی که نباید در نمای بیرون ساختمان استفاده گردد. این نوع سنگ به صورت گسترده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این نوع سنگ دارای جذب آبی بسیار پایین بوده و همچنین از نظر مقاومتی جز سنگ‌های با مقاومت بالا به شمار می‌آید. که از کشور ما به طور عمده به سایر کشورها صادر می‌شود.

قیمت مرمریت لاشتر

بازه قیمت این نوع مرمریت به پارامترهای متنوعی وابسته می‌باشد.

این پارامترها عبارت اند از بازه رنگ، ضخامت، ابعاد و سورت و نوع فراوری محصول که باید از نظر ابغاد این رابطه را مطرح کرد که هر آنچه ابعاد به سمت بزرگتر تمایل داشته باشد از نظر قیمتی نیز با افزایش قیمت مواجه خواهد بود. جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید. و در ابعاد تایل و اسلب با انواع ضخامت‌ها برش داده می‌شود.

معدن سنگ لاشتر

اگر شما نیز به دنبال سرچشمه این محصول می‌باشید می‌توانید آن را در استان اصفهان بیابید. معادن آن در 35 تا 40 کیلومتری جنوب شهر اصفهان واقع شده و همین مورد موجب شده تا بیشترین متراژ تولیدی آن نیز در استان اصفهان صورت گیرد.

انواع فرآوری سنگ مرمریت لاشتر:

  • سنگ لاشتر سابیده و هوند
  • سنگ لاشتر سند بلاست یا بوش همر
  • سنگ لاشتر بوش همر چرمی
  • سنگ لاشتر تیشه ای ( دستی و ماشینی)
  • سنگ لاشتر تامبل
  • سنگ لاشتر بادبر و گیوتین
  • سنگ لاشتر کوبیک

سنگ تیشه ای لاشتر

این نوع سنگ به چندین نوع مورد فراوری قرار می‌گیرد.

یکی مواردی که در شروع کار مطرح شدن این نوع مرمریت همراه شد و در حال حاضر نیز به صورت انبوه از این نوع فرآوری آن استفاده می‌شود سنگ تیشه ای لاشتر است که به دو صورت دستی و همچنین با دستگاه صورت خواهد گرفت. علت این مورد به دلیل زیبایی و همچنین عدم لغزندگی در مواردی که از آن در کف اماکن عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت سنگ لاشتر

سنگ اسلب لاشتر و تایل آن را می‌توانید با ضخامت ۲ سانتی‌متر جهت صادرات از سنگبری آتاسنگ خریداری نمایید. قیمت سنگ مرمریت لاشتر به عوامل مختلفی بستگی دارد و این عوامل باعث کاهش یا افزایش قیمت این سنگ زیبا خواهد شد. اولین عامل تعیین کننده قیمت سایز این سنگ است. مثلاً در ساخت و برش سنگ اسلب از سنگ خام بیشتری استفاده شده است، پس در نتیجه سایز اسلب این سنگ دارای قیمت بیشتری خواهد بود.

مرمریت مشکی و طوسی لاشتر

مرمریت لاشتر پس از فرآوری و ساب خوردن دارای بازه رنگی مایل به طوسی و مشکی خواهد شد که به نوعی به آن مرمریت طوسی لاشتر و مرمریت مشکی لاشتر نیز گفته می‌شود.

بیشترین بازه را در مواقعی خواهد یافت که به صورت ساب خورده فرآوری گردد و در ابعادی چون اسلب لاشتر این مورد را به خوبی نشان می‌دهد. از نظر کاربری این نوع مرمریت جز دسته معدود سنگ های ساختمانی که هم قابلیت استفاده در نمای داخل و نمای بیرون ساختمان دارد. از جمله کاربری های آن می توان به استفاده در کف ساختمان، بدنه ساختمان، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد.

همچنین میتوانید از سایر محصولات ماه سنگ بازدید فرمائید :

 

سنگ لاشتر چیست؟

سنگ لاشتر همان سنگ مرمریت است اما با جنسیت و طرح ودرجه متفاوت از مرمریت اصل .

قیمت سنگ لاشتر در اصفهان چقدر است؟

قیمت سنگ لاشتر بسته به کیفیت و میزان سفارش متفاوت میباشد. اما گروه تولیدی ماه سنگ این اطمینان را به شما میدهد که با یفیت ترین محصول و مناسب ترین قیمت را به شما عرضه خواهد کرد . در این رابطه با شماره  09134828500 تماس حاصل فرمائید.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان
5/5 - (14 امتیاز)
/ مرمریت
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش