مرمریت دیپلمات

مرمریت دیپلمات

سنگ های مرمریت دیپلمات دارای تم رنگی کرم بژ و خاکستری است. سنگ مرمریت دیپلمات دارای چندین سورت میباشد. سنگ مرمریت دیپلمات در دو طرح گل ریز و گل درشت و زیتونی و کرم گلبهی سورت بندی میشود. سنگ مرمریت دیپلمات در ابعاد بزرگ در سنگفرش هال و پذیرایی و لابی ها بسیار کاربرد دارد . سنگ مرمریت دیپلمات با نام سنگ مرمریت جاوید نیز نامیده میشود.

کاربرد سنگ مرمریت دیپلمات در سنگفرش هال و پذیرایی ، سنگفرش لابی ، پله ها و دیواره های داخلی ساختمان میباشد. درجه بندی سنگ های ساختمانی در ایران استاندارد خاصی ندارد و تولید کنندگان و عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی برای تفکیک درجه بندی تعریف خاص خودشان را دارند.

پارامترهای تعیین کننده درجه و کیفیت سنگ های مرمریت دیپلمات 

  1.  نوع سنگ
  2.  نداشتن نا خالصی و پوسیدگی در سنگ
  3.  سورت دقیق و حداقل بازی رنگ
  4.  قطر سنگ
  5.  گونیا بودن ابعاد سنگ
  6.  ساب سنگ
  7.  لب پر نبودن سنگ
  8.  نوع متریال مصرفی در فرآیند تولید(رزین، اپوکسی، UV، توری پشت سنگ، لقمه ساب).
  9.  نحوه حمل و ارسال سنگ سنگبری ماه سنگ سپاهان نیز درجه بندی سنگ را بصورت صادراتی ، سوپر ، ممتاز و درجه یک تفکیک نموده است.

سنگ صادراتی همان سنگ سوپر می باشد که جهت صادرات بسته بندی و پس از تشریفات گمرکی آماده بارگیری می باشد. و درجه ممتاز از لحاظ رنگ بندی سنگ و کیفیت سنگ درجه بندی می شود ولیکن کیفیت تولید اعم از برش و ساب هیچ تفاوتی بین درجات سنگ نمی کند.

سوالات متداول FAQ

سنگ دیپلمات از کدام گروه سنگ ساختمانی میباشد ؟

سنگ دیپلمات از با کیفیت ترین سنگ ساختمانی مرمریت میباشد

سنگ مرمریت دیپلمات دارای چه مشخصاتی می باشد؟

سنگ مرمریت از جمله سنگ هایی است که مقاومت زیادی در برابر حرارت از خود نشان می دهد. این سنگ در برابر اسید آسیب پذیر بوده و در صورت مجاورت با تغییرات آب و هوایی دچار تغییر در شکل ظاهری می شود.از آن جایی که سنگ مرمریت خاصیت آهکی دارد، جذب آب در آن بسیار بالا می باشد و به همین خاطر استفاده از آن در مکان هایی مانند حمام اکیدا توصیه نمی شود

قیمت سنگ دیپلمات چه قدر است؟

قیمت سنگ مرمریت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این سنگ کیفیت آن می باشد. سنگ مرمریت در درجه های کیفی متفاوت از سوپر ممتاز، درجه یک و درجه دو عرضه می شود که هریک قیمت های متفاوتی دارند

سنگ مرمریت دیپلمات در کجا کاربرد دارد؟

سنگ مرمریت دیپلمات در ابعاد بزرگ در سنگفرش هال و پذیرایی و لابی ها بسیار کاربرد دارد

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان
5/5 - (75 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش