مرمریت امپرادور

مرمریت امپرادور

سنگ های مرمریت امپرادور از سنگ های وارداتی و پر مصرف در ایران میباشد. معدن سنگ مرمریت امپرادور در کشور اسپانیا است اما در کشور چین و ترکیه فراوری میشود و بصورت اسلب وارد می شود اخیرا سنگ مرمریت امپرادور از کشور ترکیه به صورت خام وارد میشود و در کشور ایران فرآوری می گردد. سنگ مرمریت امپرادور در دو رنگ تیره و روشن عرضه می شود. سنگ مرمریت امپرادور تیره ، رنگ مایل به قهوه ای دارد و رگه های بسیار زیبایی در میان آن قرار گرفته است.

این سنگ ساب پذیری بالایی دارد و برای فرش کردن واحد تجاری، اداری، لابی ها و کار کردن در فضاهای داخلی هتل از آن استفاده می شود سنگ مرمریت امپرادور روشن سنگ مرمر قهوه‌ای روشن که بواسطه‌ی رگه‌های محدود آن شناخته می‌شود. این سنگ در نقاط مختلفی از دنیا استخراج می‌شود، اما اصلی‌ترین محل استخراج و تولید سنگ امپرادور روشن ترکیه است.

امپرادور ترکیه‌ای امروزه به یک مرجع تبدیل شده و علیرغم تفاوت‌های جزیی در رنگ سنگ با دیگر نقاط دنیا، تقاضای بسیار بالایی برای آن وجود دارد. از آنجایی که این مدل از امپرادور در کشورهای دیگر فراوانی چندانی ندارد، مدل ترکیه‌ای آن سهم خوب از بازار داشته و همچنین قیمت بالاتری نیز دارد سنگ امپرادور لایت نیز از سنگ است که زیبایی منحصر به فردی دارد.این سنگ به شفافیت سنگ امپرادور تیره می باشد و قدرت ساب پذیری آن را دارد.

سنگ امپرادور روشن در کنار سنگ امپرادور تیره بسیار زیبا خواهد بود.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان

5/5 - (7 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش