سیلک امپرادور

سیلک امپرادور

مرمریت سیلک امپرادور جزء مرمریت های جدید ایران است و با توجه به اینکه سنگ مرمریت امپرادور رنگ خاص و منحصر بفردی دارد خیلی زود در بازار های داخلی و خارجی جا افتاده است. سنگ مرمریت  امپرادور دارای تم طوسی که در دو طرح تیره و روشن سورت بندی می شود. سنگ مرمریت امپرادور جذب آب پایینی دارد و از مقاومت سایشی بسیار بالایی برخوردار است.

کاربرد این سنگ مرمریت در کلیه فضاهای داخلی ساختمان می باشد. در بسیاری از طراحی های لوکس داخلی ساختمان از این سنگ در کف و دیواره های ساختمان در کنار سنگ های مشکی ، قهوه ای و در حالت کلی سنگ های تیره ترکیب بسیار زیبا و چشم نوازی خلق نموده که شکوه و جلوه ی خاصی به فضا و ساختمان می بخشد.

این سنگ به دلیل محدودیت در استخراج و عرضه کوپ، تا حدودی کمیاب بوده و همچنین به دلیل صادرات عمده و میزان تقاضای بالا برای این محصول، به صورت مشخص و محدود فرآوری و عرضه می گردد.

ویژگی های سنگ مرمریت سیلک امپرادور

تراکم بسیار بالا ساب پذیری فوق العاده و عالی جذب آب بسیار ناچیز و نفوذ بسیار کم آب مقاومت سایشی بالا مقاومت فشاری مناسب رنگ منحصر بفرد و طرح خاص و زیبا قیمت مناسب نسبت به رقبای خارجی و …

 

سوالات متداول FAQ  

قیمت سنگ سیلک امپرادور چقدر است

برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره تلفن 45-33808044-031 با کارشناسان فروش تماس فرمایید.

سنگ سیلک امپرادور از کدام گروه سنگ های ساختمانی می باشد

مرمریت سیلک امپرادور جزء مرمریت های جدید ایران است و با توجه به اینکه سنگ مرمریت سیلک امپرادور رنگ خاص و منحصر بفردی دارد خیلی زود در بازار های داخلی و خارجی جا افتاده است

سنگ سیلک امپرادور در کجا بیشترین کاربرد دارد و زمینه رنگ آن چه رنگ میباشد

کاربرد سنگ مرمریت سیلک امپرادور در کلیه فضاهای داخلی ساختمان می باشد. سیلک امپرادور دارای تم طوسی که در دو طرح تیره و روشن سورت بندی می شود.

هزینه حمل ونقل به چه صورت است

هزینه حمل و نقل بستگی به مسافت مقصد دارد

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان
5/5 - (36 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش