چینی آگاتا بلک

agata black

چینی آگاتا بلک

چینی آگاتا بلک |
چینی آگاتا بلک |
چینی آگاتا بلک |
چینی آگاتا بلک |
چینی آگاتا بلک |

سنگ چینی آگاتا بلک

سنگ چینی آگاتا بلک زیبایی منحصر به فردی دارد .که سبب شده طرفداران زیادی را در بازار به خود اختصاص بدهد . براق و صیقلی بودن سطح سنگ از دیگر ویژگی های سنگ چینی آگاتا بلک می باشد .

امروزه با توجه به هزینه های استخراج و تولید ،همچنین کمیاب بودن این گونه سنگ ها و محدودیت عرضه، برش و فراوری سنگ مرمریت بلک آگاتا به روش های قدیمی مقرون به صرفه نمی باشد . و فقط به صورت اسلب بریده می شود و عرضه می گردد.

مشاوره رایگان : 09134828500  33808044 031

جهت مشاوره و استعلام قیمت در زمینه خرید محصول یا هرگونه راهنمایی در مورد نحوه سفارش با واحد فروش ماه سنگ سپاهان در تماس باشید .

از آگاتا بلک بیشتر بدانید؟

 تولید اسلب سنگ چینی آگاتا بلک

در صورت استفاده از تجهیزات مناسب و اجرای صحیح عملیات ساب ،کیفیت بسیار بالا و زیبایی خیره کننده ای را به همراه خواهد داشت . اسلب این سنگ در ابعاد بزرگ و ضخامت های ۲ و ۳ سانتی متر تولید می گردد .

نمای داخل ساختمان، هتل ها،مراکز تجاری ، آسانسور از موارد استفاده از سنگ آگاتا بلک می باشد استفاده از سنگ آگاتا بلک برای نمای خارجی توصیه نمی گردد.از ویژگی های اسلب آگاتا بلک میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

تراکم بسیار بالا ساب پذیری مناسب استحکام بسیار بالا مقاومت سایشی مناسب مقاومت فشاری بالا جذب آب بسیار پایین و ناچیز قابلیت ایجاد قاب های اسلب بوک مچ و فورمچ بسیار زیبا مقاوم در برابر رطوبت، سرما و گرما قیمت مناسب نسبت به رقبا.

5/5 - (86 امتیاز)

چند ویژگی سنگ آگاتا بلک را نام ببرید؟

تراکم بسیار بالا-ساب پذیری مناسب-استحکام بسیار بالا-مقاومت سایشی مناسب-مقاومت فشاری بالا-جذب آب بسیار پایین و ناچیز-قابلیت ایجاد قاب های اسلب بوک مچ و فورمچ بسیار زیبا-مقاوم در برابر رطوبت، سرما و گرما

5/5 - (86 امتیاز)

سنگ آگاتا بلک در کجا بیشترین کاربرد را دارد؟

نمای داخل ساختمان، هتل ها،مراکز تجاری ، آسانسور از موارد استفاده از سنگ آگاتا بلک می باشد .

5/5 - (86 امتیاز)

قیمت سنگ آگاتا بلک چه مقدار است ؟

برای اطلاع از قیمت لطفا باشماره تلفن 03133808044 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .

5/5 - (86 امتیاز)
5/5 - (86 امتیاز)
Call Now Buttonمشاوره خرید / واحد فروش